Підбірка оригінальних компліментів хлопцеві в прозі, українською мовою

Без тебе моє серце – тисячі розбитих осколків. Сумую.

Не дивитися на вас, можливо, а припинити думати про вас — ні. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають покидати мої думки…

Ти не тільки красивий, все, що ти робиш, у тебе виходить теж красиво!

Я обожнюю твої дотики!

Щасливчик, який ощасливив мене.

Мені доля подарувала просто королівський подарунок – тебе, мій коханий. Кожен день, прожитий з тобою, для мене нагорода. Ти завжди уважний, добрий і найкращий. Ти – моя мрія, мій ідеал. Зустрівши тебе, я зрозуміла, що крім тебе мені ніхто не потрібен. Я так хочу, щоб наше щастя тривало все життя. Милий, я люблю тебе, і не соромлюся в цьому першою освідчитися. Так хочеться пригорнутися до твого міцного плеча, і забути про все на світі. Нехай тобі супроводжує завжди успіх, і посміхається щастя.

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Мій коханий, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, що ти є у мене. Самі добрі і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього самого хорошого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий та ласкавий, мій кошеня. У тебе ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила диво. Тебе я називаю своїм ангелом – хранителем, мій ненаглядний.

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

Ти мій ідальго з давньої епохи, через якого дами падали в непритомність, але я поки тримаюся)

Нарешті цей день прикрашений твоїм поверненням з роботи!

Хочу пригорнутися до тебе і чути биття серця, відчувати тепло твоїх рук.

Ти суміш Ангела і Біса — це поєднання в тобі просто ідеальне!

Ти променистий, озаряющий все навколо.

Швидше б взяти тебе за руку і почути твій голос.

Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, але і співпереживати їм.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Тільки з тобою у мене з’являються крила за спиною.

Коханий, ти самий кращий на планеті. Я так вдячна долі, що вона подарувала мені тебе. Це найкращий подарунок у моєму житті. Я люблю твій приємний голос, твої променисті очі, твій веселий сміх. Мені з тобою так цікаво розмовляти на будь-які теми. Ти даруєш мені любов, щастя і надію. Адже ти справжній чоловік, з яким мені так пощастило. Я люблю тебе, і моєї любові немає меж. Я люблю тебе, дихаю тобою і обожнюю тебе, мій єдиний. Я обіцяю, що моя любов зробить тебе найщасливішою на світі.

Мій довгоочікуваний принц з казки, мій самий коханий, єдиний і бажаний, мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе. Ти ніжний, добрий і уважний. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я люблю тебе, і не соромлюся першою освідчитися у своїх почуттях. Будь завжди таким красивим, сильним, ніжним. Хай тобі у всьому, завжди щастить, нехай удача супроводжує тебе на кожному кроці, нехай мрія завжди збувається, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Коханий, ти даруєш мені тепло, ласку, ніжність і тепло. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою, тільки тс тобою хочу бути завжди разом. Ти дуже надійний, чуйний і уважний, я завжди з нетерпінням вважаю хвилинки, коли ми з тобою в розлуці. Ти моя друга половинка, моя доля, мій принц на білому коні, про який можна тільки мріяти. Я люблю твої очі і голос, твій дзвінкий веселий сміх, твої пристрасні поцілунки. Я вдячна Богу, що він подарував мені тебе, мій кошеня.

Ти такий молодець, що працюєш для нас. Я пишаюся тобою неймовірно і нудьгую по тобі шалено.

Ти такий уважний!

Ти самий чудовий чоловік на Планеті.

Мій звабник! Я не можу встояти перед твоїм чарівністю)

Всі деталі твого гардероба роблять тебе особливим.

Твої шалені іскорки в очах для мене красивіше будь-яких діамантів!

Ти як левеня з мультфільму, такий же милий і чарівний зовні, але справжній лев всередині! Ти легко сподобаєшся моїм друзям і залякаєш давніх ворогів. Ідеальне поєднання.

Одна думка про те, що ти скоро повернешся, змушує мене рухатися далі!

Мені не вистачає твоїх рук, які пестять мене. Мені не вистачає твоїх очей, які обожнюють мене. Мені не вистачає твого тіла, від якого виходить тепло. Мені не вистачає твого серця, яке любить мене. Мені не вистачає тебе!

Твоє обличчя настільки мужньо гарне, що мені доводиться ревнувати тебе до всіх дівчат навколо.

Боюся твого приходу до мене на роботу (навчання). Боюся через бунту, який відбудеться серед жінок у боротьбі за пальму першості, щоб привернути увагу такого красивого чоловіка.

Без тебе мені погано, повертайся скоріше.

Ти прикрасив моє життя найяскравішими фарбами і навіть не знаю тепер, як жити в колишній сірості!

Поруч з тобою я розцвітаю тисячею пелюсток.

До зустрічі з тобою мені здавалося, що справжніх, сильних, впевнених у собі чоловіків не залишилося, але ти мене повністю в цьому переконав і показав, що жінка повинна бути слабкою і беззахисною. Ти навчив мене довіряти тобі, твоєму вибору і рішенню і я дуже за це вдячна

Ти мої крила! Без тебе я не літаю

Мені так подобається твоя рішучість!

Ти самий безстрашний чоловік!

Кажуть, що жінки – це квіти. Ти ніколи не забуваєш поливати й удобрювати мене. Ти підтримуєш вогонь у лампі нашої любові. Ти справжній чоловік.

Завдяки тобі, коханий, в моїй душі в будь-який час міста завжди присутній весна. Тому я можу не думати про погану погоду або холодному вітрі, бо твоя любов мене завжди зігріє та подарує перші проліски.

І це назавжди залишиться зі мною

Бути турботливим сином, вірним чоловіком і добрим батьком може далеко не кожен. Але у тебе це виходить легко і невимушено!

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти. Ти мене надихаєш до життя. Я іноді заздрю сама собі. Я так вдячна долі за нашу зустріч, яка на початку нічого не віщувала. А зараз, я просто не уявляю, як я могла жити без тебе. Ти моє світло у віконці, моя найголовніша людина на планеті, і залишайся такою завжди. Я люблю тебе всім серцем, і, здається, кохання сильніше, ніж моя немає. Ти мій бажаний і самий рідний. Я бажаю тобі тільки удачі й щастя, мій улюблений.

Ти магічний, колосально магнетичний, допитливо-допитливий, душевний, грайливий, фаворит відомий, знаменитий серцеїд, діловий, енергійний, дотепний, феєричний…

З тобою не страшні ніякі труднощі!

З тобою мені ніколи не буває сумно. Ти вмієш підняти настрій і створити потрібну атмосферу.

З тобою я відчуваю себе найщасливішою.

Любов – найсильніше і найголовніше почуття у нашому житті. Заради любові ми здійснюємо неймовірні вчинки, а іноді просто творимо чудеса. Я вдячна долі за те, що вона подарувала мені такого прекрасного хлопця, як ти. Ти найкращий на землі. Тільки з тобою я буду щаслива завжди. Я кожного разу чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Я закохалася в тебе, як кажуть по вуха. Нехай завжди береже тебе моя любов, і буде світлою дорога. Я люблю тебе і буду дорожити своєю любов’ю завжди.

Ти завжди такий пунктуальний.

Ти вмієш розсмішити, дякую за чудове почуття гумору.

Ти позитивний на всі сто і мені з тобою так просто!

Справжніх чоловіків відрізняє вміння стримувати свої обіцянки

Світ став найяскравішим, самим прекрасним, тому, що поруч ти, моя найголовніша людина на землі, мій улюблений. Ти випромінюєш добро і ласку, тільки з тобою я відчуваю себе захищеною. Я люблю і обожнюю тебе. Ти – промінь щастя і тепла, ти – найкращий хлопець на землі. Мені так добре і затишно з тобою. Будь завжди таким сильним, добрим, уважним, бажаним і улюбленим. Нехай твоя заповітна мрія обов’язково здійсниться, хай сама яскрава зірка освітлює твій життєвий шлях. Всіх благ тобі, мій хороший.

На всьому білому світі ти самий розуміючий чоловік.

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серденько розлетиться вщент як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Тебе відрізняє від інших хлопців особливий дар — захопити жіночу увагу. Притому не набридає тебе слухати, скільки б ти не говорив.

Мої співробітниці (однокурсниці) не можуть відвести очей від тебе, коли бачать нас разом.

Ти знаєш, я ціную в тобі не скільки красу, скільки глибокий внутрішній світ! А цим, повір мені, багатий не кожен чоловік!

Ти мій самий мужній і сильний. Твої м’язи міцніше каменю, міцніше сталі.

Твоє статура — це те, що постійно тримає мене в заціпенінні. Не можу відвести від нього свій погляд.

Коли ми з тобою познайомилися, я не вірила в те щастя, що ти реально розмовляєш зі мною. Мені здавалося, це міраж чи казка. Ти – ідеальний. Ти – моя мрія.

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх впізнаєш, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, в них хочеться розчинятися. Вони полонять серця, і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж вони є. Для мене така людина ти

Я щаслива, знаючи, що ти поруч зі мною. І кожну хвилину я думаю про тебе, адже ти найкраще, що є у мене.

Твоє тіло – еталон чоловічої краси, твої очі – джерело ніжності, твої обійми – оплот спокою, твоя душа – чаша наповнена силою і впевненістю. Я насолоджуюся кожним моментом твоєї присутності в моєму житті і радію, що такий чоловік дістався саме мені.

Твої очі так сяють, як ранкова роса на сонці.

Всі найкращі якості людини – в тобі, мій улюблений. Я дуже щаслива, що ми з тобою разом. Ти моя надія і опора, ти мій светі у віконці, ти сонечко, дає тепло. Ти гідний всіх компліментів і захоплень. Я вдячна долі за такий королівський подарунок. Коли ти поруч, весь світ здається в яскравому світлі. А коли ми в розлуці – навіть самий сонячний день, здається похмурим і сірим. Я хочу, щоб ти був найщасливішою людиною на землі, і зроблю все для цього. Люблю тебе, мій єдиний.

У тебе завжди виходить по-справжньому вислухати і вникнути в суть справи. З тобою не важко поділитися всім, що на серці.

Від твого аромату тіла у мене захоплює дух і серце починає битися ще швидше.

З твоїм почуттям гумору ніхто і ніколи не зможе зрівнятися.

Вчора ти запалив вогонь, але він досі не погас… Що будемо з цим робити?

Я така щаслива, що мені вдалося зустріти такого чоловіка, як ти — мужнього і з добрим серцем.

Своїм прикладом ти спонукаєш до самовдосконалення. Ти доводиш іншим, що ідеал може стати ще краще.

Привіт! Я готова зустріти тебе гарячим вечерею і солодким десертом!

Ти дуже сильний, таким і повинен бути справжній чоловік.

Ти мій найцінніший людина на цій планеті.

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Дивіться також:  Компліменти хлопцеві в прозі, українською мовою

Ти професіонал не тільки у своїй справі, але і в будь-якому іншому, за яку берешся. Це рідкісне і гідне похвали якість.

Мені здавалося на вулиці спекотно. Насправді мене кидає в жар при вигляді тебе.

Мені ще не доводилося бачити хлопця, який би з такою завзятістю робив (підстав потрібне). Тому навіть немає сумніву, що тобі буде супроводжувати успіх.

Мені здається, не всі дівчата можуть сказати, що вони щасливі, як і я. Причиною такого щастя є найкрасивіший, самий розумний і талановитий чоловік, в якого я просто шалено закохана

Твій сміх незвичайний. Він не тільки якийсь особливий, але і заразливий.

Деякі чоловіки, в тому числі і ти, як добре вино: з віком стають тільки краще

Самий гарячий чоловік!

Як же довго я чекала тебе з роботи, здається, що пройшов цілий рік!

У тебе вії, як два заломлених вгору віяла, просто чудо!

Ніхто так не обіймав мене, як обіймаєш мене ти.

Мені подобаються колір твоїх очей. Я просто потопаю у них.

Я хочу тебе прямо зараз. Я ледве стримую себе від того, щоб не накинутися на тебе, зриваючи одяг.

На вас так і хочеться дивитися нескінченно, як на водоспад або бухгалтера, видає зарплату… Ви мені дуже симпатичні!!

Найкраще, що ти можеш зробити, це прямо зараз відвести мене в спальню…

Ти бездоганний у всьому!

Дорогий, ти причина моєї неуважності, з тобою я постійно щось втрачаю. В твоїх міцних обіймах я втрачаю почуття реальності, під твоїм палким поглядом – розсудливість, а від твоїх гарячих поцілунків я просто втрачаю контроль над своїми почуттями і емоціями.

Ти дивовижна людина! Я так пишаюся тобою!

Твоя чуйність б’є всі рекорди, і я тобою надмірно захоплююся!

Така впевнена хода, як у тебе, прямо говорить, що ти людина, що йде з великою гідністю, долаючи усі труднощі на своєму життєвому шляху.

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого хоче від життя. Це народжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Нашу любов не виміряти словами, ми дві половини одного цілого, розуміємо один одного з півслова.

Ти так добре водиш машину. Ти природжений водій!

Так тобі можна зніматися на обкладинки найкрасивіших чоловічих журналів!

Обійму тебе і ти чуєш, як б’ється в твої двері душі моя, маленьким молоточком серця.

У тебе такі могутні руки! Хотіла б я бути тією щасливицею, яку ти будеш носити на руках!

Момент, коли я вийшла за тебе заміж був доленосним, тоді я вирішила пов’язати свою долю з найкращим чоловіком на світі, і за весь час спільного проживання я ні на мить не засумнівалася в цьому виборі.

Чекати тебе з роботи – ціле випробування! Я так відчайдушно нудьгувала!

Я хочу поцілувати твій кожен сантиметр тіла, а деякі сантиметри навіть двічі…

Ти для мене — опора і надія, ти зробив дуже багато, і впевнена — зробиш ще більше. Не тільки я, але і всі, хто знаходиться поруч з тобою, знаю тебе як справжнього чоловіка.

Не любити тебе НЕМОЖЛИВО, а ось жити без тебе – дуже складно!

Я навіть не уявляла, що так сильно буду сумувати за тобою! Від цього несподіваного почуття я задихаюся, не їм і не сплю. Повертайся скоріше!

Мені особливо подобається бачити тебе займаються в спортзалі (яке здійснює пробіжку, плаваючим, отжимающимся).

Мені дуже приємно проводити з тобою час. Коли я з тобою — я не помічаю, як воно пролітає.

Ти — мій медовий пряник, який я обожнюю і не можу насититися)

Коли ти йдеш, мені стає дуже погано. Ніби відірвали частинку моєї душі, саму цінну і важливу частину, що захищає мене від будь-яких негараздів.