Підбірка оригінальних компліментів хлопцеві в прозі, українською мовою

Без тебе моє серце – тисячі розбитих осколків. Сумую.

Не дивитися на вас, можливо, а припинити думати про вас — ні. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають покидати мої думки…

Ти не тільки красивий, все, що ти робиш, у тебе виходить теж красиво!

Я обожнюю твої дотики!

Щасливчик, який ощасливив мене.

Мені доля подарувала просто королівський подарунок – тебе, мій коханий. Кожен день, прожитий з тобою, для мене нагорода. Ти завжди уважний, добрий і найкращий. Ти – моя мрія, мій ідеал. Зустрівши тебе, я зрозуміла, що крім тебе мені ніхто не потрібен. Я так хочу, щоб наше щастя тривало все життя. Милий, я люблю тебе, і не соромлюся в цьому першою освідчитися. Так хочеться пригорнутися до твого міцного плеча, і забути про все на світі. Нехай тобі супроводжує завжди успіх, і посміхається щастя.

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Мій коханий, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, що ти є у мене. Самі добрі і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього самого хорошого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий та ласкавий, мій кошеня. У тебе ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила диво. Тебе я називаю своїм ангелом – хранителем, мій ненаглядний.

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

Ти мій ідальго з давньої епохи, через якого дами падали в непритомність, але я поки тримаюся)

Нарешті цей день прикрашений твоїм поверненням з роботи!

Хочу пригорнутися до тебе і чути биття серця, відчувати тепло твоїх рук.

Ти суміш Ангела і Біса — це поєднання в тобі просто ідеальне!

Ти променистий, озаряющий все навколо.

Швидше б взяти тебе за руку і почути твій голос.

Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, але і співпереживати їм.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Тільки з тобою у мене з’являються крила за спиною.

Коханий, ти самий кращий на планеті. Я так вдячна долі, що вона подарувала мені тебе. Це найкращий подарунок у моєму житті. Я люблю твій приємний голос, твої променисті очі, твій веселий сміх. Мені з тобою так цікаво розмовляти на будь-які теми. Ти даруєш мені любов, щастя і надію. Адже ти справжній чоловік, з яким мені так пощастило. Я люблю тебе, і моєї любові немає меж. Я люблю тебе, дихаю тобою і обожнюю тебе, мій єдиний. Я обіцяю, що моя любов зробить тебе найщасливішою на світі.