Підбірка оригінальних компліментів дівчині в прозі, українською мовою

Нарешті здійснилася мрія всього мого життя! Я зустрів тебе, моя дорога! Тому що ти — найрозкішніша, загадкова жінка, яку я коли-небудь зустрічав. Твої руки – вони теплі, ласкаві, турботливі. Твої очі – самі яскраві і виразні. Твої дотики – найбільш ніжні і м’які. Я люблю тебе всю. Спасибі тобі за те, що ти є і за те, що ти поруч зі мною.

Ти моя любов. Я буду любити тебе завжди.

У житті не бачив таких красивих довгих волосся чистою, сяючою шкіри і тонких рис обличчя!

Ти моя мрія, воплотившаяся в життя.

Сьогодні і завжди ти виглядаєш просто чудово!

Немає нічого краще просто сидіти і милуватися тобою!

Для мене ти найкраща дівчина в світі.

Нічого в собі не міняй, адже для мене ти ідеальна.

Ти дівчина моєї мрії, яка зробила моє життя яскравим і повним емоцій.

Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворожуючого. Я так щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі. Тільки з тобою я просто літаю від щастя. Твій ангельський характер, твоя посмішка, твої солодкі уста, просто чарують мене. Ти – сама досконалість, і гідна найвищої похвали, найкращих компліментів. Я знайшов в тобі всі, що шукав: душу, чарівність, загадку. Я живу і дихаю тільки для тебе, і обіцяю зробити тебе найщасливішою, адже тільки ти варта цього.

Якщо порівнювати тебе з чимось, то тільки з світанком. А серед жінок рівних немає!

Ніколи не вмів говорити іноземною мовою, але при вигляді тебе мій голос видає дивні незрозумілі мені звуки, немов я іноземець.

Ти наповнила мої дні захоплюючими заняттями. Якщо я не тону в вирах твоїх очей, то пишу тобі вірші.

Ти хоч і тендітна дівчина, але швидко відправиш в нокаут своїм поглядом.

Коли ти посміхаєшся, починається просто дощ з позитивних емоцій та яскравих вражень! Ти посміхаєшся – і цей світ накриває ковдру добра і щастя! Стає тепліше, затишніше і позитивніше… Посміхайся частіше, кохана!

З тобою добре і легко, ніби я сам наодинці з собою.

Немає тебе прекрасніше, ти як сонце ясна!

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Проти краси твоїх очей і сили твого погляду не встоїть жоден чоловік.

Кохана, з думкою про тебе я прокидаюся і засинаю, ти моя мрія, мій ідеал. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. Ти випромінюєш добро і ніжність, світло і радість. Ти потрібна мені, серце моє кожен день, кожну хвилинку, тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Мені дорого в тобі все: і голос, і мовчання, і посмішка і ніжний поцілунок. Ти варта лише восхищенья, ти радість мого життя. Я люблю тебе, і сам собі заздрю, що мені так пощастило в житті. З тобою кожен день свято для мене.